Kasko

Kasko sigortasında üçüncü kişilere verilecek zararlar ile birlikte sigorta yaptırılan aracın ve içindekilerin uğrayacağı zararlar da teminat altına alınır.

Zorunlu Trafik Sigortası

Trafik sigortası, yaptırılması zorunlu olan, herhangi bir kaza halinde karşı tarafın malına ya da canına verilen zararı belirli sınırlar dahilinde karşılayan sigorta türüdür.

Doğal Afet Sigortası(DASK)

Evinizi deprem riskine karşı teminat altına alan ve zorunlu olan DASK Sigortası ile evinizde olabilecek maddi zararlardan korunun.

Özel Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası çözümlerimiz ile bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi yüzde 100’e kadar güvence altına alıyoruz.

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası, hayatın getireceği beklenmedik durumlara karşı kendinizin ve sevdiklerinizin yaşam standardını korumanızı sağlayan bir güvencedir.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası ne işe yarar derseniz, günlük yaşantımızda her an başımıza gelebilecek kazalara karşı maddi güvence sağlayan bir koruma aracıdır.

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası, işyeri binası, demirbaş eşyalar, makine-tesisat, cam ve emtea vb. varlıklarınızı oluşabilecek risklere karşı güvence altına alır.

Konut Sigortası

Konut sigortaları DASK teminatlarını aşan noktalarda meydana gelen tüm hasarları güvence altına alan özel paket sigorta paketidir.

Eşya Sigortası

Eşya Sigortası, beklenmedik bir olay sonucu zarar gören ya da çalınan ev eşyalarınızı yenilerken size destek olur.