Türkay Sigorta 2009 yılında İstanbul Sultangazi ilçesinde sigorta acenteliğiyle başladığı sigortacılık faaliyetlerine, bugün Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketinin acenteliği ile tüm sigortacılık branşlarında devam etmektedir.
Şirketimiz, 10 yıllık tecrübesi ve çalıştığı çok sayıda sigorta şirketi sayesinde, müşterilerine iyi fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta rekabet üstünlüğüne sahip bulunmaktadır.
Şirketimizin profesyonel yaklaşımı nedeniyle, müşterilerine en kısa zamanda en iyi teklifi hazırlar.
Risk ve Sigorta yönetimi, riske göre özel şartların belirlenmesi ve sigorta şirketi alternatifli teklif çalışmalarıyla başlatılmakta, teklifin onaylanmasından sonra, poliçelerin en kısa sürede teslim edilmesiyle devam etmektedir.

Vizyonumuz

Toplumun her kesiminden insana en iyi sigorta hizmetini sunmak,sigorta sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Misyonumuz

Türkiye'de sigorta sektöründe tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger sigorta acentaları tarafından örnek alınan sigorta acentası olmak

Değerlerimiz

İlkelerimiz